Національний конкурс БЛАГОДІЙНИК РОКУ
Головна сторінка Мапа сайту Надіслати листа
Головна Про конкурс Історія Організатори Регіональні конкурси Новини Бібліотека Контакти
ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
Номінанти - 2012
Переможці конкурсу - 2011
Партнери конкурсу
Фотогалерея
Медіа-архів
Запитання-Відповідь
Медіаприсутність Конкурсу
Мы используем TeamLab Online Office


Журі Конкурсу

Завданням Журі є визначення кращих благодійних ініціатив, що подані на оцінювання в рамках загальних правил та концепції Конкурсу поточного року. Журі працює як автономна та незалежна від Організаційного комітету, Наглядової Ради та Співзасновників Конкурсу.

Кількість членів Журі складає від 9 до 15 осіб.

Керівництво роботою Журі здійснює Голова Журі. До складу Журі запрошуються експерти з питань соціального розвитку та благодійності, які відповідають кваліфікаційним вимогам та мають необхідний досвід для визначення кращих зразків благодійності згідно з критеріями Конкурсу та в певних номінаціях.

Кваліфікаційні вимоги до експертів визначаються кожного року згідно з номінаціями Конкурсу, затверджуються Оргкомітетом та схвалюються Наглядовою Радою Конкурсу. Журі підтримує відкритість і прозорість оцінювання поданих заявок. Список членів Журі не розголошується до закінчення процесу оцінювання заявок. Після завершення конкурсу Журі публічно звітує про хід та результати оцінювання заявок.

Принципи роботи Журі:

Неполітичність - членами Журі не можуть бути представники керівного складу політичних партій чи особи, що представляють політичні рухи чи організації.

Запобігання конфлікту інтересів - члени Журі не мають права приймати рішення та голосувати по заявці:

а) якщо член Журі є представником організації-номінанта;

б) якщо член Журі є представником організації-благоотримувача номінанта;

в) якщо член Журі є прямим благоотримувачем або благодійником номінанта.

Конфіденційність - члени Журі не розголошують будь-яку конфеденційну інформацію щодо Конкурсу, зокрема інформацію про інших членів Журі, учасників Конкурсу та переможців до моменту офіційного оприлюднення інформації про переможців.

Безоплатність - члени Журі погоджуються на здійснення своїх функцій та витрату часу на безоплатній та безкомпенсаційній основі.

Персональна відповідальність - члени Журі несуть персональну відповідальність за свою роботу у складі Журі, свої експертні висновки та публічну інформацію, оприлюднену ними.

Процедура визначення переможців Конкурсу:

- індивідуальне оцінювання заявок (присвоєння балів) членами Журі згідно затвердженої Організаційним комітетом оцінкової форми;

- зведення результатів індивідуального оцінювання (сумування кількості балів по кожній номінації);

- обговорення та затвердження голосуванням зведених результатів оцінювання повним складом Журі (у випадку, якщо голоси розділяться порівну, у номінації визначається два переможця);

Рішення про переможців Конкурсу оформлюється окремим Протоколом за підписом усіх членів Журі та оприлюднюється на сайті Конкурсу.

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Поштова адреса : 01012, м.Київ, а/с 75
Тел./факс : (044) 229-46-62
Е-пошта : info@blagodijnyk.org.ua
© 2007 – 2009   Національний конкурс "Благодійник року".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання.