Національний конкурс БЛАГОДІЙНИК РОКУ
Головна сторінка Мапа сайту Надіслати листа
Головна Про конкурс Історія Організатори Регіональні конкурси Новини Бібліотека Контакти
ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ
Номінанти - 2009
Переможці конкурсу - 2008
Мапа учасників
Фотогалерея
Медіа-архів
Запитання-Відповідь
Форум


Бібліотека

22-07-2008
Доброчинність як стиль життя
Робити добро – завжди в пошані. Люди, які допомагали іншим, були прикладом для наслідування. Згадайте Матір Терезу чи Івана Павла ІІ. Завдяки сердечності та доброті їхні імена назавжди вписано в історію людства. Зараз допомога обездоленим і бідним стає модою, трендом, якщо хочете. Для “зірок” зі світовими іменами, для “зірочок” меншого масштабу з’явитися на якомусь благочинному заході в дорогому та розкішному вбранні й пожертвувати певну суму у благодійний фонд стає обов’язком, необхідною складовою власного іміджу.

18-07-2008
Візьму твій біль. Режисер Сергій Буковський завершує роботу над фільмом про один з найтрагічніших періодів у долі України
На моніторі студійного комп’ютера - обличчя, обличчя, обличчя... Різні, сумні. Літні, котрі прожили, але «не пожили» («не пожили», як належить і як багатьом колись мріялося). Усі ці лики начебто й не «святих», а рідних нам бабусь-дідусів, іноді мають вигляд прояснений, іноді приречений. І однаково - всі прекрасні... Обвітрені торнадо історії та безглуздим суховієм нинішнього нашого життя. Саме ці обличчя - і саме їх голоси - «головний герой» нового фільму режисера Сергія Буковського «ЖИВІ...» - про Голодомор. Нині - монтажний період картини. Прем’єра - восени. Фільм, очевидно, стане подією. Хоча цей конкретний режисер жодних «обіцянок» ніколи й нікому не дає. Він просто працює. Як то кажуть, «знімає кіно», пропускаючи кожний кадр (кожен голос і кожне це обличчя) - крізь себе. Підтримує фільм на всіх етапах Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000».

15-06-2008
Доброчинна діяльність в історії Львова
Органічним елементом культури будь-якого народу є його доброчинці. Це складне та багатогранне соціальне явище виникає на певному етапі історичного розвитку суспільства і функціонує у нерозривному зв’язку з його життям. Доброчинність, як складова частина суспільства не залишається незмінною, оскільки вона відображає всі соціальні процеси у динаміці його розвитку.

12-06-2008
Після балу...
Нещодавно завершився конкурс грантів для благодійних організацій, який традиційно проводить Міжнародний жіночий клуб Києва. Цього року їх, зокрема, отримали організації Sun Shine, «Сходинки», Sent Vincent (усього - понад 20). Здебільшого - це об’єднання, що допомагають дітям, жінкам, людям похилого віку та людям з особливими потребами. Наразі у Міжнародному жіночому клубі Києва (МЖКК) закінчився термін президентства Крістал Клімавіч - дружини посла Сполучених Штатів Америки, а це означає - пора підбивати підсумки роботи за рік.

04-06-2008
Що в податковому законодавстві перешкоджає діяльності благодійних і громадських організацій?
4 червня 2008 р. у Києві було проведено колективне глибинне інтерв’ю "Що в податковому законодавстві перешкоджає діяльності благодійних і громадських організацій?", головною метою якого було вивчення оцінки фінансових директорів і бухгалтерів благодійних та громадських організацій якості податкового законодавства. Також ставилося за мету вивчити очікування респондентів щодо покращення податкового законодавства в частині регулювання благодійної діяльності. Цільовою групою даного фокус-групового дослідження були визначені фінансові директори і бухгалтери благодійних та громадських організацій, що діють в Україні. За допомогою методу "снігова куля" були відібрані представники най��ільш відомих та активних благодійних і громадських організацій. У засіданні фокус-групи взяли участь представники 8 благодійних фондів.

25-04-2008
Привід нагадати про людяність і милосердя
«Потрібно мати міцне здоров’я, самовідданість і терплячу вдачу, аби творити цю справу милосердя, негучну, не потрібну для суєти, але істотно корисну для стражденних». Ці слова видатного гуманіста, талановитого хірурга й засновника Хрестовоздвиженської громади сестер милосердя М.Пирогова особливо актуальні сьогодні, коли Товариство Червоного Хреста України відзначає своє 90-річчя. 18 квітня 1918 року в Києві відбувся установчий з’їзд, на якому було ухвалено рішення про створення українського Товариства Червоного Хреста. Рішенням уряду Української Народної Республіки під юрисдикцію товариства були передано заклади Російського Червоного Хреста, розташовані на території республіки.

попередні 10 « 11...16

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов

Поштова адреса : 04211, м.Київ, а/с 83
Тел./факс : (044) 481-09-49
Е-пошта : info@blagodijnyk.org.ua
© 2007 – 2009   Національний конкурс "Благодійник року".
Використання матеріалів вітається за умови гіперпосилання.